Smiley face



Fiókák napja és szülői értekezlet leendő elsőseinknek

2019-04-25

Információk

Fiókák napja és szülői értekezlet leendő elsőseinknek bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva


Fiókák napja- 2019.06.21., péntek 9:30-10:30

szülői értekezlet a leendő elsősök szüleinek 2019.06.21., péntek 11 órától

Iskolánkba felvételt nyert leendő elsősök

2019-04-17

Egyéb

Iskolánkba felvételt nyert leendő elsősök bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva


11/2019. sz. HATÁROZAT

általános iskolai felvételről a 2019/2020-as tanévre

Felvételt nyertek az alábbi leendő elsősök:

 

1.73021722313 19.73091215827 37.73149734428
2.73071568276 20.73091252132 38.73150064421
3.73081738182 21.73091782101 39.73171294183
4.73084812944 22.73092302471 40.73171975426
5.73086656491 23.73092841851 41.73172517096
6.73086794380 24.73093255080 42.73172548047
7.73087073903 25.73093731237 43.73172590120
8.73087176141 26.73098330517 44.73173552008
9.73087232581 27.73099143457 45.73177805370
10.73087300574 28.73099202398 46.73179395315
11.73087356524 29.73103687667 47.73181783921
12.73090073941 30.73112617661 48.73182849643
13.73090733274 31.73117362019 49.73183137827
14.73090915150 32.73117470114 50.73195718424
15.73091046081 33.73118057723 51.73245711419
16.73091147502 34.73133061892 52.73331575695
17.73091169072 35.73148282479 53.73382148868
18.73091183062 36.73148349792 54.73060631415

 

Budapest, 2019. 04. 17.

Röhrig Éva
intézményvezető

Papírgyűjtés, április 24-29-ig

2019-04-08

Egyéb

Papírgyűjtés, április 24-29-ig bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva


Bolyai Biciklitúra a Velencei-tónál, 2019. április 28. 9:00-17:00

2019-04-08

Válogatás a 2018/2019-es tanév programjaiból:

Bolyai Biciklitúra a Velencei-tónál, 2019. április 28. 9:00-17:00 bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva


2.a a KMO-ban

2019-04-25

Válogatás a 2018/2019-es tanév programjaiból:

2.a a KMO-ban bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva


Testünk: a csoda
Biológiaórán a 2.a osztály


Kövér Miklósné. Rabné Podlovics Zsuzsa

Biztibuszprogram

2019-04-25

Válogatás a 2018/2019-es tanév programjaiból:

Biztibuszprogram bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva


A 4. évfolyamon


Lippai Csilla, Sztancsik Judit, Györkő Szilárd

25. Országos szónoklatverseny

2019-04-25

A 2018/2019-es tanév díjazottjai:

25. Országos szónoklatverseny bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva


Lukász Kamilla az országos szónoklatversenyen 2. lett, Harka Szilvia a zsűritől dicsérő oklevelet és könyvjutalmat kapott.


Röhrig Éva

Kerületi mesemondó verseny

2019-04-25

A 2018/2019-es tanév díjazottjai:

Kerületi mesemondó verseny bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva


Csongrádi Emma, Sajó Eliána bronz minsősítést, Csécsely Annabella arany, Körmendi Gábor ezüst, Hricsovszky Milán arany, Aranyosi Amira ezüst, Tóth Réka arany, Rózsa Dorottya arany minősítést kaptak. Gratulálunk!


Erdei-Nagy Andrea, Kövér Miklósné, Balogh Miklós, Tóthné Borján Ágnes