A 2017/2018-as tanév díjazottjai:

Ennyi csillogó érem!
A kerületi szavalóverseny díjazottjai:
Rózsa Dorottya ezüst érmes, Tóth Réka arany, Aranyosi Amira bronz, Huszár Hédi arany, Bihari Bence bronz, Hollósi Tünde arany érmes. Tomkó Krisztina bronz és Ihász Jázmin ezüst érmes lett.
Gratulálunk!

A kerületi úszóversenyen iskolánk 3. lett!
Deák Ervin 2.a 2. , Nagy Gergő 1.b 6. Ordasi Dániel 4.b 1., Palotás Dávid 4.b 2., Verbánszky Zsolt 3.b 6., fiú váltó 1. /Palotás Dávid, Ordasi Dániel, Verbánszky Zsolt, Páll Zsigmond/, Rózsa Levente 6.a 4., Édes Gábor 8.a 6., fiú váltó: 4. /Bossányi Zalán, Édes Gábor, Millei Zsombor, Rózsa Levente/, Szabó Bernadett 2.a 3. Páll Henriett 4.b 2., Rózsa Dorottya 3.b 4., lány váltó: 3. /Szőke Anna, Pákh-Kovács Alina, Páll Henriett, Rózsa Dorottya/, 4. /Huszár Hédi, Nádas Nikol, Páll Sarolta, Szabó Bernadett/ Harka Szilvia 6.b 3., lány váltó: 4. /Harka Szilvia, Kiss Réka, Závodi Rebeka, Keresztes Zsuzsanna/, Apukák versenye: 5. Csomár Zoltán, Anyukák versenye: 2. Pállné Fekete Tímea 5. Szalay Orsolya, 12. Somogyi-Csomár Mónika, tanárok: 2. Polyák Orsolya, 2. Jatzkó Tamás
Minden részvevőnek, önkéntesnek köszönet a szép eredményért.

Önkormányzati támogatásban részesültek sportoló tanítványaink: Budai Flóra, Trencsényi Szabina, Vallyon Lili

Még csak most iratkoztak be az iskolába, és már versmondó versenyen csillogtatják tudásukat.

2. Rózsavölgyi Viktor, 8.a

A Bolyai-matematikaverseny délkelet-pesti fordulóján 49 csapat közül a 4. osztályos csapatunk 6. lett. Gratulálunk.
Kuszenda Fanni Zita ( ő nincs a képen )
Horváth Gergő
Kránitz Dorina
Le Huy Vince

/Beleki Katalin, Bödöcs Brigitta/

A hétvégén versenyeztek az rg-s lányok a Viktória Kupán, ahol Bajnokok lettek. Csapat tagjai: Berecz Júlia, Bihari Boglárka, Busai Barbara, Chao Huyen Anna, László Diána, Kapuvári Flóra.
/Győri Imola/

Szabó Hanna ezüst, Molnár Andrea, 2.a bronz minősítést kapott a kerületi szépolvasási versenyen.
Nagyon büszkék vagyunk rájuk!
/Domonkosné Nagy Melinda/

A kerületi szépolvasási versenyen Hollósi Tünde arany, Kránitz Dorina /4.b/ ezüst minősítést kapott. Nagyon ügyesek voltak a lányok!
/Bödöcs Brigitta/

Angyal Adriánt, 2.a – felvették a Puma Csepel FC futballcsapatába.
A hétvégén Ausztriában játszottak meccset, korosztályukban 20 különböző nemzet csoportjával. A 20 csapatból 17. lett a csapatuk.

Ligeti Botond a hétvégi kick-box Tököl Kupán 2. helyezést ért el. Farkas Fanni ugyanezen a bajnokságon szintén 2. lett. Ügyesek voltatok!

Berecz Júlia 3.b osztályos tanulónk a nemzetközi Grácia versenyen 6.lett. Majd szeptember 23-án Bajnok lett a Jász Kupán.

Dupla nemzetközi siker: Kiss Vivien, 6.a – a nemzetközi ritmikus gimnasztika bajnokságon 1. lett, Szentpáli Lilla 7.a – 3. helyezett lett. Gratulálunk, Lányok!

Rózsavölgyi Viktor, 8.a a hétvégén az országos Diákolimpián 3. lett evezésben.
Nyáron az országos bajnokságon 3. helyezést ért el. Gratulálunk!

Tóth Réka, 3.b az országos meseíró pályázaton a legjobbak között végzett. A legsikeresebb ötlet címét is megnyerte, kötetbe került meséje, amit Réka illusztrált. A díjátadó ünnepség a Néprajzi Múzeumban volt szombaton, gratulálunk!