A kerületi angolverseny 5 helyezettje, íme, újabb büszkeségeink:

5.osztály nem tagozat: Szombay Milán 2. helyezés
8.osztály nem tagozat: Le Trac Lam Zoltán 3. helyezés
8.osztály tagozat: Dobos Vivien 1.helyezés
6.osztály tagozat:Tomor Blanka 2. helyezés
7.osztály tagozat:Molnár Elizabet 2.helyezés

Felkészítő tanárok: Vogelné Karacs Mária,Nemes Péntek Mónika, Tóth Csilla, Kozma Anita

Elges Gergő a kerületi könyvtárhasználati versenyen 2. lett.
/Hüttner Szilvia/

Képek

Sándor Károly a II. Kempo Kupán 1. és 2. helyezett lett, Szabó Bence a kerületi szavalóversenyen 1. helyezést ért el. Gratulálunk! Bence felkészítő tanárai: Dévényi Enikő, Sirkó Tamásné

Hétvégi versenysikerek:
A tánccsoport, sok diákunkkal az országos amatőrversenyen 1. lett, és különdíjat is kaptak, Farkas Fanni és Trencsényi Szabina a kick-boksz világbajnokságon 3. helyezést értek el, és Závodi Rebeka, szinkronúszás országos versenyen 1. lett.

Alig fértünk el a sok oklevéltől és könyvtől!
A kerületi matematikaversenyen csapatban 2. helyezést értek el: Kuszenda Fanni, Horváth Gergely, Palotás Dávid, 3.a, 3.b és egyéni versenyben kerületi 3. lett Le Huy Vince, 3.b
Gratulálunk!

/Beleki Katalin, Bödöcs Brigitta/

6 regényt kellett elolvasniuk a versenyzőknek, tesztet oldottak meg utána, és ezen az olvasási pestszentlőrinci versenyen Szakács Angelika és Hornyák Tibor 3. lett, csapatban. Gratulálunk, kedves Olvasó Gyerekek!

Fenntarthatósági témahét
833 versenyző közöl a Bolyai Betyárok a 27. helyen!
Osváth Tibor, Őrlős Dávid, Péteri Márk, 7.a
Gratulálunk! Rendkívül gyorsak és ügyesek voltak!

/Horváth Elek/

Kalmár Zsanett, 4.b és Elges Gergő, 5.a már cikkíró pályázaton is kipróbálhatták tehetségüket. Sikerült. A Varázstinta újságban már meg is jelentek írásaik.

Szentpáli Lilla 6/a
Pécs Nemzetközi Ritmikus Sportgimnasztika versenyen III. hely

A hétvégi komáromi kupán a ritmikus gimnasztika csoportunk 1. lett! Bozó Renáta 3. Edző: Győri Imola

Szentpáli Lilla 6/a a Bunny Cup Nemzetközi Ritmikus Sportgimnasztika versenyen 1. helyezést ért el.
A Komárom Kupán labda, karika, egyéni összetett számban 3. helyezett lett.

Érden rendezték meg a szivacs kézilabda-bajnokságot, Kispest csapata 3. lett. Lukász Milán, 4.b volt a csapat bronzérmes kapusa. Ez igen!

Győztek a lakótelepi srácok! A kerületi katasztrófavédelmi versenyen iskolánk fiai 1. helyezést értek el.
/Polgár István/

Le Trac Jam Zoltán, 8. osztályos tanulónk a kerületi angolversenyen 3. lett. Gratulálunk.
/Nemes-Péntek Mónika/

Kis Kevin, 8.a a kerületi prezix versenyen 3. helyezést ért el, gratulálunk, Kevin!
/Vogelné Karacs Mária, Papp Tibor/

A kerületi angolversenyen eredményesen szerepeltek a nyolcadikosok, gratulálunk!
Dobos Vivien, 1. hely, Quang Thi Thu Huong, 2. hely, Tóth Antónia, 4. hely, Kőműves Tamás, 5. hely, Gerold Emese, 8. hely
/Tóth Csilla/

A kerületi úszóverseny egyéni, váltó győztesei: Mészáros Dániel, 1. hely, Halász Attila 2. hely, Sipos Levente 2. hely, Verbánszky Zsolt 3. hely, fiú váltó 2. hely – Nagy Miklós, Ordasi Dániel, Palotás Dávid, Sipos Levente
Csak így, sportosan, úszósan tovább!

Az országos szónoklatversenyen 1. helyezést ért el Csende Dániel, 8.a osztályos tanulónk.
Gratulálunk.

Az országos hiphop táncversenyen 2. helyezést értek el Varga Kármen és Szabó Barbara, 5.a osztályos tanulók.

A tavaszi kerületi úszóversenyen iskolánk 3. lett.

Büszkeségeink: Adrienn Szakács és Csende Dániel az országos szónoklatversenyen:
Csende Dániel az országos versenyen 1. helyezést ért el.
Gratulálunk mindkettőjüknek!

Lukász Kamilla, 5.a – a kerületi matematikaversenyen 3. lett, Elges István, 7.b – a kerületi matematikaverseny 3. helyezettje.

Az országos kick-box versenyen Békéscsabán Farkas Fanni 1., Farkas Tünde 3., Ligeti Botond 3. lett. Kedves Bajnokok, gratulálunk.
/ÁDSE/

Mesemondóink
A kerületi mesemondó versenyen 2 kimagasló sikert értek el diákjaink: Kiss Petra arany minősítést, Böjtös Lilla ezüst minősítést kapott. /4.b, Fenyvesi Katalin/

AC Zrínyi hétvégi sikere
/Majláti Zsolt/

Budai Flóra, 5.a és Vallyon Lili, 3.b 3. lett a tavaszi kupán az Art’ok tánccsoporttal. Gratulálunk.
/Bayer Judit/

A nemzetközi ritmikus gimnasztika versenyen Kiss Vivien, 5.a 2. helyezést ért, Szarajevóban. Gratulálunk.

Budai Flóra és Vallyon Lili az országos táncversenyen 1. helyezést értek el Veszprémben. Gratulálunk!

Kiss Vivien a nemzetközi ritmikus gimnasztika bajnokságon 5. lett. Gratulálunk!

A kerületi Kaán Károly természetismereti versenyen Lukász Kamilla, 5.a 3. lett, Szőke Zoltán, 6.b magas pontszámmal az 5.
Gratulálunk! Kamilla a budapesti versenyen is bizonyíthat még.

A kerületi vers- és prózamondó verseny díjazottjai: arany minősítést kaptak: Harka Szilvia, Tóth Antónia, Szlaby Dániel; ezüst minősítést kaptak: Lukász Kamilla, Szakácsi Adrienn és Csende Dániel

Felsős vers- és prózamondó verseny győztesei győztesei

1.a-s vendégeim ekkora sikerrel!
Hyl Milán, Ligeti Bence, Trencsényi Olivér a Mikulás Kupán kick-box versenyen 1. helyezést értek el.
/ÁDSE/

Hermann Timi /2.a/ a kerületi napközis tábor kabaláinak megálmodásáért vehetett át oklevelet. Nemcsak megnyerte ezt a rajzpályázatot, hanem egy újabb öröm is érte. Átvehette a logó alapján elkészített figurát, gratulálunk!

Ritmikus gimnasztika terén is sikerek születtek:
Bozó Renáta, 8.b – csapatával 1. lett, Szentpáli Lilla, 6.a nemzetközi versenyen 1. és 2. is lett /labdagyakorlat, karikagyakorlat/.

Az országos Mikulás Kupa táncversenyen iskolánk egyik csapata 1., a másik csapata 2. lett.

Az ügyes fotósaink
Pöndör Krisztina, Pályka Ingrid, Kovács Zsófia és Szőke Zoltán – ő sajnos nem vehette át az oklevelét, mert épp beteg volt

A Kossuth Szövetség által kiírt “A tett az első, a szó a második…” című pályázatán Harka Szilvia iskolánk 5. b osztályos tanulója arany minősítést kapott. A pályamű címe – Kossuthi hagyományok Kispesten.
Az elmúlt tanévben Bolyai Jánosról írt pályázatával ezüstérmes lett.
(Felkészítő tanár: Dániel Gáborné)

Az esztergomi Mikulás-kupán szép eredményeket értek el diákjaink: Ligeti Botond 3., Lukács Bence 2., Spáth Péter 2., Farkas Fanni és Farkas Tünde 2. lett.

Dobos Viven /8.b/ a kerületi helyesírási versenyen 3. lett.

Kuron-Trini Erik /4.a/ az országos taekwondó bajnokságon 1. helyezést ért el.

A Wekerlei Kultúrház és Könyvtár pályázatán /Tudományos természet, természetes tudomány/ Tóth Petra 8. helyezést ért el, Gerold Emese különdíjat kapott. Gratulálunk.

Gratulálunk, Lányok!

Az őszi kerületi úszóversenyen iskolánk 3. lett! A tavaszi úszóversenyhez képest 17-tel többen úsztak, és a családoknak is köszönhetően, a tavaszi 275 ponthoz képest 826 pontot értünk el.

Fiú váltó, 1. hely /Palotás Dávid, Ordasi Dániel, egyéni 2. hely is, Nagy Miklós, Ihász Patrik/; lány váltó, 2. hely /Kerekes Emma, Pletser Barbara, Rózsa Dorottya, Závodi Rebeka/; fiú váltó 1. hely: /Bossányi Zalán egyéni 2. hely is, Halász Attila, egyéni 2. hely is, Édes Gábor, Rózsavölgyi Viktor, egyéni 3. hely is/, lány váltó 3. hely /Harka Szilvia, egyéni 4. hely is, Édes Virág, Szabó Barbara, Kiss Réka/ Verbánszki Zsolt 2. hely
Szép csokor, tavasszal újra együttúszunk!

Idén is elfogadtuk a visegrádi Áprily Lajos iskola meghívását. A rajzpályázatra 14 diákunk készített versillusztrációt.

1. helyezett: Tóth Antónia, 8.b /Tóthné Bécsi Zsuzsanna/

A vers- és prózamondó versenyre heten készültünk.

1. helyezett: Pölle Bence, 4.a
1. helyezett: Kiss Petra, 4.b – 3.-4.-es korcsoport
1. helyezett: Lukász Kamilla, 5.a
2. helyezett: Harka Szilvia, 5.b
Különdíjas: Szlaby Dániel, 5.b – 5.-6.-os korcsoport
/Felkészítő tanár: Röhrig Éva/

Köszönet a vendéglátásért, a parajdi ízekért, az odahúzó szellemiségért, Bozóki Marianna.

A kerületi 1956-os helytörténeti versenyen 2 csapattal vettünk részt. Az egyik csapatunk 3. lett.

Büszkeségeink: Kiss Petra, aki a kerületi szépolvasási versenyen ezüst helyezést ért el.
/Felkészítő pedagógus: Fenyvesi Katalin/

Büszkeségeink: Hollósi Tünde, Kránicz Dorina, 3.b
/Bödöcs Brigitta/

A Bolyai-verseny délkelet-pesti fordulóján iskolánk csapata 1. lett.

A XX. Jubileumi Tököl Kupa
Nemzetközi kick-box versenyen I. helyezést ért el.

Rajzpályázaton nyert a 4.a osztály
A nagyszüleim és én címmel
/Kövér Miklósné/

Cselovszki Patrik, a nemzetközi kick-box versenyen Prágában ezzel a hatalmas kupával lépett a dobogó csúcsára. Gratulálunk.

A Tököl Kupán /kick-box/ Farkas Tünde és Lukács Bence 2. helyezést értek el. Gratulálunk.
/ÁDSE, Balázs Imre/

Szendrei Ákos, 4.b – az országos futballtornán csapatával 2. lett.

Cselovszki Patrik, 8.b Dublinból végre megérkezett! Nagyon vártuk. És súlyos érméket is hozott. Patrik kétszeres kick-box világbajnok. És szerzett egy bronzérmet is.