Smiley face

Eseménynaptár

A tanév rendje, 2019-2020.

Forrás:

Az emberi erőforrások minisztere 11/2019. (VII. 3.) EMMI rendelete a 2019/2020. tanév rendjéről

Dátum

IdőpontProgramFelelős
szeptember 2., hétfő8 óraKözponti, kerületi tanévnyitó ünnepségBalogh Miklós, Györkő Szilárd
szeptember 2., hétfő17 óraSzüsze-értekezleta Vezetőség
szeptember 3., kedd17 óraSzülői értekezlet az alsó tagozatonaz osztályfőnökök, a napközis nevelők
szeptember 4., szerda17 óraSzülői értekezlet a felső tagozatonaz osztályfőnökök és tanulószobai nevelők
szeptember 20., péntek KÖN-nap: Okosmúzeumi attrakciók

http://www.oroksegnapok.hu/

Sztancsik Judit, Rabné Podlovics Zsuzsa
szeptember 30-október 4. A világ legnagyobb tanórája

https://www.avilaglegnagyobbtanoraja.hu/

Gedővári Petra, Fónagy Gabriella
október 4., péntek Megemlékezés az aradi vértanúkrólFenyvesi Katalin
október 5-20. Családi Code Week

https://dpmk.hu/codeweek/

Nachtmann Renáta, Eszenyi János
október 22., kedd

október 24-25. Angolnapok

 Megemlékezés október 23-áról, iskolai ünnepélya 8. évfolyam
október 28.-október 31-ig Őszi szünet

Az  őszi szünet előtti utolsó tanítási nap 2019. október 25., péntek), a  szünet utáni első tanítási nap 2019. november 4. (hétfő).

 
november hónapban Biztibusza munkaközösség-vezetők

Györkő Szilárd

november 4-8., hétfőtől péntekig Partneriskolai programok Téma, Müpa, Fesztiválzenekar az Ifjú zenebarátok napja alkalmábólDévényi Enikő, Györkő Szilárd, Petki Anna
november 11-15., hétfőtől péntekig Nagy Könyv-napok

J.K. Rowling: Harry Potter

http://www.kultura.hu/irodalom-archivum/megszuletett-nagy-konyv

Tóth Csilla, Kalapos-Mikó Noémi, Nachtmann Renáta, Nagy Attila
december 4-6., szerdától péntekig Kisiskolások napjaiPüspöki Linda, Nachtmann Renáta, Domonkosné Nagy Melinda
december 7., 14., szombatok  Munkanapok, 1. kézművesnap, 2. EgészségnapFónagy Gabriella, Kalapos-Mikó Noémi
december 9-11., hétfőtől szerdáig Bolyai-napokMikófalvi Péter
december 9., hétfő Megemlékezés Bolyai János születésének évfordulójáról, interaktív vetélkedőVogelné Karacs Mária
december 18., szerda11 óraTemplomi karácsonyi ünnepséga 3. évfolyam, Fenyvesi Katalin, Kövér Miklósné
december 19., 20., csütörtök, péntek Tanítás nélküli munkanapok I., II. 
december 19-január 5-ig Téli szünet

A téli szünet előtti utolsó tanítási nap 2019. december 18. (szerda), a szünet utáni első tanítási nap 2020. január 6. (hétfő).

 
január 8-április 24. NETFIT-mérésHorváth Elek
január 24., péntek Az 1. félév vége 
január 30., csütörtök Félévi értékelés – az osztályokbanosztályfőnökök
január 31., péntek Tanítás nélküli munkanap III.

Pályaválasztási fórum

DÖK-nap

A 7., 8. osztályos osztályfőnökök és Horváth Elek
február 3., hétfő17 óraSzüsze-értekezleta Vezetőség, a jótékonysági nap felelősei
február 4., kedd17 óraSzülői értekezlet az alsó tagozatonFelelősök az osztályfőnökök és a napközis nevelők
február 5., szerda17 óraSzülői értekezlet a felső tagozatonFelelősök az osztályfőnökök és a tanulószobai nevelők
február hónapban tervezetten alsóban 4., 5., felsőben  5., 6., 7. órák sávjaiban  készülődés a Jótékonysági ünnepségünkre, heti 2 órábana Vezetőség
február 28., péntek

 

március hónapban

16 óra és 17 óraBolyai-gála, Nemzetek ünnepe

 

Happy hét

a 4. és az 5. évfolyam: Nachtmann Renáta, Balogh Miklós, Györkő Szilárd, Gedővári Petra, Soltész Emese, Polgár István

Nachtmann Renáta, Sztancsik Judit

március 13., péntek Iskolai ünnepély március 15-e tiszteletérea 7. évfolyam
április hónapban BiztibuszGyörkő Szilárd
április 6., hétfő17 óraFogadóóraszaktanárok
április 7., kedd

április 8., szerda

április 15., szerda

 Költészet napja

Tanítás nélküli munkanap IV.

Tanítás nélküli munkanap V.

Nagy Attila
április 7-16. Tavaszi szünet

A tavaszi szünet előtti utolsó tanítási nap 2020. április 7. (kedd), a szünet utáni első tanítási nap 2020. április 16. (csütörtök)

 
április 20–24. Fenntarthatósági Témahét

Jövőre: Digitális témahét

2 év múlva: Pénz7

Lukácsné Sashegyi Zsófia, Erdei-Nagy Andrea
május 4., hétfő17 óraFogadóóraszaktanárok
május 20., szerda  Angol nyelvi mérés 6. és 8. évfolyamonHumán munkaközösség
május 22., péntek Tantestületi kirándulás VI.Dénesné Hochsteiger Katalin, Hüttner Szilvia
május 22., péntek

május 27., szerda               

 Országos kompetenciamérés 6. és 8. évfolyamonVezetőség
június 2-6-áig, keddtől szombatig Erdei iskolaLippai Csilla, Tóthné Borján Ágnes, Petki Anna
június 10., szerda

június 11., csütörtök

 Osztálykirándulások

Önkéntesek napja

az osztályfőnökök

Fónagy Gabriella, Beckné Szekeres Márta

június 12., péntek10 óraBallagása 6. évfolyam, Szabó Ágnes, Dénesné Hochsteiger Katalin
június 15., hétfő A határon túliak napjaGedővári Petra, Petki Anna, Vogelné Karacs Mária, Győri Imola
június 15., hétfő Utolsó tanítási nap 
június 22. hétfő16 óraTanévzáró ünnepélyNachtmann Renáta, Gedővári Petra
június 22., hétfő Fiókák napjaPüspöki Linda, Domonkosné Nagy Melinda

 

Színházlátogatások osztályonként: egész évben

  1. évfolyam: gondozza a tanulmányi iskolai versenyeket
  2. évfolyam: templomi karácsonyi műsor
  3. évfolyam: tanévzáró, tanévnyitó

      4., 5., évfolyam: Bolyai-gála

  1. évfolyam: ballagás
  2. évfolyam: március 15.
  3. évfolyam: október 23.

A tanulmányi versenyt október-november, febr.-május hónapokban tartjuk meg. /Balogh Miklós, Györkő Szilárd/